Aktualizace softwaru 2022.28.2

30. 9. 2022 Vyp Od chopper

S aktualizací softwaru 2022.28.1 lze při navigaci do požadovaného místa zobrazit až tři trasy kudy se pojede, podobně jako dříve známé z Map Google. To vám umožní rychle a snadno zkontrolovat celkovou dobu jízdy a dopravní informace pro příslušnou trasu a v případě potřeby zvolit alternativní trasu. Poznámka: Informace o provozu se zobrazují pouze s prémiovým připojením.

Režim kina na celé obrazovce lze také minimalizovat aktualizací softwaru 2022.28.2. Tohle fakt super jako. Po aktualizaci se v levém horním rohu okna zobrazí tlačítko pro minimalizaci. Tímto způsobem lze vozidlo ovládat bez přerušení přehrávání videa.

Navigační jazyk je také v portugalštině. To lze nastavit v nastavení jazyka pod položkou Jazyk navigace. Olá !! Nechápu proč nemáme stále češtinu..

Nebudou chybět ani inovace pro fanoušky hry mezi námi. Aktualizace obsahuje hry Sonic The Hedgehog, Cuphead a Cat Quest. Všechny hry vyžadují herní ovladač, který se připojuje k portu USB v přihrádce. Otestováno funguje dám videjka…