Aktualizace softwaru 2022.16.0.2

21. 9. 2022 0 Od chopper

Profil řízení:

Účty přehrávačů médií, jako je přihlášení na Spotify, jsou poté propojeny s vaším jízdním profilem. Vaše Tesla si pamatuje, který účet je přiřazen ke kterému jízdnímu profilu.

Rekuperační brzdění:

S touto aktualizací softwaru může vaše Tesla automaticky použít normální brzdy, aby plynule zpomalila, když je regenerativní brzdění omezeno teplotou baterie nebo stavem nabití. To znamená, že při brzdění máte vždy stejný brzdný účinek. Chcete-li povolit tuto novou funkci, klepněte na Ovládací prvky -> Pedály a řízení -> Brzdění při snížené regeneraci. (Tato funkce je viditelná pouze v po aktualizaci softwaru)

Předpověď energie navigace:

Energetická předpověď pro aktivní online navigaci se bude i nadále zlepšovat. S touto aktualizací vaše Tesla zahrnuje také boční vítr, čelní vítr, vlhkost a okolní teplotu, když je aktivní online navigace.

Aktualizovaná vizualizace:

Ostatní účastníci silničního provozu jsou na displeji zobrazeni podrobněji. Například okna, dveře a kola by měla být zobrazena lépe.

Řada regenerace / zrychlení:

Nad rychloměrem vaše Tesla zobrazuje čáru pro identifikaci regenerace a zrychlení. Díky této aktualizaci byla čára tlustší, takže je o něco jasnější a snáze viditelná pro řidiče.